Одяг для дівчаток
Одяг для хлопчиків
Товари для новонароджених
Дитяче взуття
Іграшки
Viber

+38 (093) 305 80 05

+38 (050) 305 77 17        +38 (067) 322 88 60

 

Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНО на суму більше 800 грн

Як треба обирати дітяче взуття?

Перше взуття купують тоді, коли дитина вже трохи навчилася ходити. Деякі малюки почувають себе впевненіше в правильно підібраному взуття, зо добре сидить, менше спотикаються і втомлюються. Коли? Тоді коли малюк починає ходити самостійно, тобто ближче до року. Якщо малюкові зручніше босоніж, то взуття використовують на пару годин в день - що б він звикав. Стопа дитини не сформована, до трьох років пальчики розчепірені, є і жирові подушечки. Формування стопи відбувається приблизно до восьми років, а з восьми вже відбувається окостеніння. А в період з трьох і до вісьми років довжина стопи збільшується в півтора рази і дуже легко деформується. Радимо кожні три місяці вимірювати довжину стопи. Ожде коли підбираємо взуття - зважаємо на довжину стопи та її повноту. Розмір ви зможете визначити точно, взявши дитину з собою в магазин. Або виріжте його слід з картону і візьміть з собою. До довжині стопи дитини додайте 1-1,5 см - це і буде потрібний вам розмір. РОЗМІР І ДОВЖИНА СТОПИ НЕ ЗБІГАЮТЬСЯ!!! Взуття «впритул» купувати дитині не можна - як влітку, так і взимку.

Що вам потрібно зробити?

  1. Роздрукуйте файл
  2. Перевірте, чи збігається масштаб з вашою лінійкою
  3. Покладіть надруковані листочок на підлогу або тверду поверхню
  4. Додайте ніжку дитини так, що б п'ятка торкалася загнутого краю форми. Поставте відмітку олівцем на міркою по найдовшому пальцю - великому чи другого.
  5. Визначивши довжину ступні, додайте 6 мм. Запишіть результат
  6. До записаному результату додайте ще 6 мм. Між двома результатами і буде знаходиться потрібний розмір.

 

Давайте розглянемо два приклади, що б вам остаточно стало ясно, як просто насправді визначити розмір взуття вашої дитини. Отже, після всіх маніпуляцій ви отримали два числа: 13,1 мм - довжина стопи дитини. Значить, шукаємо розмір між числами 13,7 см і 14,3 см (13,1 + 6 і 13,7 + 6). За табличці знаходимо, що нам потрібен 22 розмір. Негайно купуємо красиве взуття на нашому сайті)))

 

Але може бути більш складний варіант. Довжина стопи дитини, наприклад 13,4 см. Вважаємо стартову цифру 13,4 + 6, разом 14 см. Додаємо ще 6 мм - 14,6 см. Проміжках між цими двома цифрами відповідають два розміру 22 і 23. Радимо тепер звернути увагу на повноту ніжки вашого чада. Якщо ніжка худенька, беріть 22 розмір. Якщо повненька, з високим підйомом, ваш розмір 23.

 

Що важливо знати про пуховики?  « Новини

Регулярні МЕГА знижки, таємні акції та ігри тільки для підписників

×
KidButik.ua

Регулярні МЕГА знижки, таємні акції та ігри

Даруємо знижку за підписку!

Підпишіться, підтвердіть підписку та заберіть знижку на замовлення

Підписатися
×
KidButik.ua

Регулярні МЕГА знижки, таємні акції та ігри

Перевірте свою пошту!

Вам доставлено лист підтвердження, перевірте папку Промоакції та Спам. Підтвердіть підписку і знижка прийде одразу в наступному листі

Перевірити пошту

Дана електронна адреса вже зареєстрована

Закрити